Termoprádlo na cvičení

V termoprádle můžete i efektivně cvičit. Tady jsou naše tipy na kousky do vašeho sportovního šatníku.

Spodní termoprádlo dokáže divy a z vašeho cvičení udělá tu nejpříjemnější strávenou hodinku dne. Konstrukce sportovních podprsenek je už málem vědecká disciplína a také sportovní kalhotky a boxerky jsou tak pohodlné, že si je uživatelé kupují i pro běžné nošení.

Ohromující účinky mají také  kompresní kalhoty. Udržují svaly v teple, podporují krevní oběh, zlepšují okysličování svalů a tím zvyšují výkon. K tomu zkracují nezbytnou dobu regenerace po sportovní zátěži. 

Běžecké termoprádlo

Kompresní kalhoty nalezly oblibu zejména u běžců. Ideálně k nim náleží funkční podkolenky, návleky nebo punčochy. Běžci uvádějí, že toto termoprádlo omezuje bolesti nohou nejen při samotném běhu, ale i následující den. A funguje dokonce i na dlažbě našich velkoměst.

Hit cvičebního termoprádla - kompresní kalhoty - si lze koupit v mnoha typech: tradiční, s vysokým pasem, tříčtvrteční i jako kraťasy. Pánské, dámské, dětské i unisex. Přidejte k nim i sportovní ponožky se systémem odvodu potu směrem ven od chodidla, s vyztuženými patami a špičkami i plochými švy. Při zátěži vás jistě potěší jejich antibakteriální vlastnosti.

Takřka univerzální pomocník

Kompresní kalhoty jsou navíc efektivní při cestování, protože účinkují i proti otékání nohou při dlouhodobém sezení. Pokud chcete někomu darovat termoprádlo a nevíte jaké, kompresními kalhotami se dozajista zavděčíte.